Danışan Yorumları


M.

Ölüm gibi bir acıyla başa çıkmak, tekrar devam edebilmem adına beni çok güzel yönlendirdi tabi ki geçmedi ama biraz olsun başa çıkabilmemde yol gösterdi.


N.

Öz güven eksikliğimin hayatımı ciddi şekilde etkilemeye başladığı dönemde tanıştık. Çok uzun zaman olmamasına rağmen kendi sınırlarımı çizmeyi ve onları korumayı öğrendim . Çekingen birisi olduğum halde kendimi çok rahat ifade edebiliyorum duygularımı paylaşabiliyorum. Güzel yol aldığımı düşünüyorum ve kendimi daha iyi hissediyorum zamanla beraber tüm sorunlarımı aşacağımızı düşünüyorum. Bu süreçteki yaklaşımları ve anlayışı için çok teşekkür ederim.


S.

Doktora/uzmana gitme sebebim panik atak tedavi sürecim düşündüğünden gayet güzel ve memnun kalıyorum.


Y.

Gerçekten hayatımın çok zor anlarını yaşadığım bir dönemde gittim. Gittiğim günden beri her seansı iple çekiyorum. Kendimi rahatlıkla açabildiğim yanında anlaşıldığımı hissettiğim bir psikolog. Özellikle 5.-6. seansımdan sonra hayatımda gözle görülür değişikliklerle karşılaştım. Kendisini ayrı, seanslarımızı ayrı seviyorum


C.

Yoğun sınav kaygısı nedeniyle başvurmuş olduğum Dilara Hanım ile yürüttüğümüz psikolojik danışma süreci sonrasında sınava bakış açımı düzenlemek ve kaygı halimi yönetmek noktasında çok değerli beceriler kazandım. Seanslarımızdan önce derslere odaklanmakta zorluk yaşıyordum, bu sorunu çözmek yaşam kalitemi artırdı. Kendisini benzer sorunlar yaşayan herkese gönül rahatlığıyla öneririm.


N.

Dilara hanım mesleğinin hakkını insani değerleri ile danışma sürecinde gösteren bir psikolojik danışman. İlgili, içten yaklaşımı ile birlikte, kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. Kendimi açmakta çoğu zaman zorlanan biri olmama rağmen onunla seans süresince çok rahat konuşabiliyorum. Kesinlikle mesleğinin hakkını veriyor.


S.

Uzmana gitme sebebim evlilik de olan bir takım sorunlar gayet güzel ve bir takım gelişmeler sağlıyoruz.


S.

Dilara hanım ile neredeyse bir yıldır düzenli olarak seans yapıyoruz, başlama sebebim üst üste yaşadığım kayıplar ve duygu kontrolü sorunları idi. Kendisinin bu dönemde bana yoldaşlığı bende yarattığı farkındalık ve kontrol benim için çok değerli, kendisinin bugünkü bulunduğum durumda kendisinin payı çok büyük.
Başarılı bir psikolog, tavsiye ederim.


S.

Dilara Hanım stres yönetimi konusunda ve farklı topluluklarda iletişim becerilerimi geliştirmemde oldukça yardımcı oldu. Duygularımı kendime ve aileme belli etmemde rol oynadı. Bu da iş ve aile yaşantımda olumlu yönde değişikliklere sebep oldu.


T.

Allah razı olsun, ben çok memnunum.Daha önce oğluma da seans verdim, memnun kaldığım için tercih ettim kendim için.Çocuk yönünden çok güzel dönüşümleri oldu, benim için de çok güzel geri dönüşleri oldu.Bana 1 seans eklendi, hayata bakış açımı değiştirdi diyebilirim .İyi yönde etkileri oldu bana.Güzel dinliyor, güzel yorumlar yapıyor.Çocukta uygulamamız gereken kuralları ve anne baba olarak çocuğumuza nasıl davranmamız gerektiğini öğretti.Kuralları,uyku saatlerini ve düzeni öğretti.Ben verim aldım.


A.

Kendi kendime veya arkadaş tavsiyeleriyle başedemediğim buhranlarımı Dilara hanım ile birlikte öyle güzel yendik ki Bana akıl vermedi sorular sorarak ne yapmam gerektiğini kendim bulmamı sağladı. Bu bütün hayatım boyunca kullanabileceğim harika çözüm bulma yöntemleri kazanmamı sağladı. Kendimi sevmeye başladım. Mutluluk seviyem arttı, kendime güvenim, çevremdeki insanlarla iletişimim, hayatımdaki özel kişiyle ilişkim… Her şey çok güzel etkilendi Dilara hanımla görüşmeye başlamam. Çok teşekkürler


Yorum eklemek isterseniz aşağıda yer alan kısımda düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz, kişisel bilgileriniz saklı tutulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir